Ga naar inhoud

Te huur: appartement Pastoor van Beugenstraat 96 5061 CS Oisterwijk

Verhuurd

€ 1.050,- p/m

Op de hoek Pastoor van Beugenstraat en Moergestelseweg is een schitterend appartementencomplex ontwikkeld met de naam ‘Van Beugen Kwartier’. Kenmerkend is de hoogwaardige architectuur en het gebruik van duurzame materialen. Deze hoogwaardige materialen in combinatie met zonnige terrassen en balkons, een omsloten binnenterrein en een veilige parkeergarage staan garant voor zorgeloos en veilig wonen.

Het gaat om een tweekamer appartement op de eerste verdieping met inpandig balkon (loggia). Het appartement beschikt over een videofooninstallatie, badkamer met inloopdouche, en een woonkamer met een open keuken, uitgerust met koelkast, gasfornuis en afzuigkap.

Algemene huurinformatie:
– beschikbaar 1 november 2023
– huurprijs € 1.050,00 p.m.
– servicekosten € 75,00 p.m.
– exclusief gas, elektra en water
– woonoppervlakte ca. 61 m2
– buitenruimte ca. 5 m2
– externe berging ca. 6 m2
– bouwjaar 2012
– energielabel A

De parkeerplaatsen in de kelder zijn te bereiken middels een op afstand bedienbare toegangsdeur. Het appartement beschikt standaard over één parkeerplaats. Extra parkeerplaatsen zijn eventueel in overleg beschikbaar.

In de gemeente Oisterwijk, ook bekend als de ‘Parel in ‘t Groen’, is wonen, werken en verblijven bijzonder aangenaam. Omringd door een veelheid aan gevarieerd natuurschoon, waarvan de bossen en vennen bekendheid genieten in heel het land, biedt Oisterwijk talrijke mogelijkheden voor ontspannende fiets- en wandeltochten. Voor meer vertier bent u vanuit het Van Beugen Kwartier op loopafstand verwijderd van dorpskern De Lind Oisterwijk. Het brede aanbod van bijzondere winkels, boetieks en horecagelegenheden met gezellige terrassen maken het winkelen en uitgaan tot een belevenis voor jong en oud.

HUURVOORWAARDEN:
– Het appartement kan door maximaal twee personen worden gehuurd;
– De inkomenseis bedraagt een brutoloon / inkomsten van minimaal 3 keer de huurprijs;
– Het inkomen van een medehuurder zal voor maximaal 50% worden meegerekend;
– Bij een minimumsalaris tot en met 75% van de inkomenseis is een borgstelling van derden vereist;
– Het hebben of houden van honden is in dit appartementencomplex niet toegestaan.

Wij staan u graag te woord voor meer informatie.

  • 61 m2
  • 1

Kenmerken Pastoor van Beugenstraat 96

Overdracht

Huurprijs€ 1.050,- p/m
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte61 m2
Inhoud170 m3

Bouw

SoortTussenverdieping
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2012
Dak typePlat dak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd, HR glas

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers2
Aantal slaapkamers1
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Pastoor van Beugenstraat 96

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

25.936

Vergelijkbaar woningaanbod